Klątwa, to negatywna energia magiczna przesłana do adresata w trakcie dobranego obyczaju magicznego. Polega on na tym, że ktoś komuś źle życzy i ta niedobrze życząca osoba lub wynajęty przez nią ekspert wyraża w stosownym rytuale magicznym jej rodzaj, długość twierdzenia, kogo on obowiązuje i jakiej sfery życia. Samodzielna próba odczynianie klątw i uroków, więc odciążenia się od tego gatunku energii wypływających z klątw, zrealizowana przez niewtajemniczoną osobę, jest niepożądana, bo tego modelu przedsięwzięcie może przysporzyć zaostrzenie się działania klątwy i uszczerbek na zdrowiu.

Czy magia miłosna jest stosownym sposobem na pozyskanie czyjejś miłości?

Po magię miłosną sięgają głównie osoby, które znalazły się na znamiennym życiowym zakręcie i przebywają w obliczu zerwania z partnerem bądź dociekają, że partner oddala się od nich i zamierzają zatrzymać go za wszelką cenę. I tak rzeczywiście można zrozumiale określić magię miłosną – jako strategia na zdobycie czyjejś miłości, na powrót partnera, na zatrzymanie go przy sobie za wszelaką cenę. Czy urok magia miłosna jest pewnym sposobem na zdobycie czyjejś miłości? To pozyskanie czyjejś miłości na siłę, to uwięzienie kogoś przy sobie na siłę, to utworzenie czegoś nienaturalnego, co odległe jest od miłości a przypomina bardziej podporządkowanie drugiego człowieka. Na siłę, wbrew jego woli. A jeżeli go nie posiądziemy, potrzeba zezwolić, aby ta osoba odeszła. Na nas także gdzieś czeka i mocna miłość, która się nie zakończy, i faktyczne zadowolenie, które będzie nadnaturalne w swój prosty sposób i do którego nie będziemy pragnęli żadnego rytuału czy zaklęcia.

Najmocniejszy urok miłosny – czarna magia

W naszym życiu występują wielorakie ujemne zdarzenia: niespotykane trafy okoliczności, sytuacje, w których nieprzerwanie ponosimy krzywdy, również materialne jak i niematerialne, wrażenie, iż przez lata przebywasz w sytuacji bez wyjścia, trafiasz się w zamkniętym kręgu doświadczeń, wszelakie usiłowania spełzają na niczym, wypatrujesz miłości i nieprzerwanie doznajesz zawodu. Pozostaje, że wszystkie lata egzystujemy w takim stanie, uważając, że tak ma być. Zapewne jesteśmy pod bodźcem czarnej magii. Magia, to zarządzanie energią w różnorodnych celach. Jedynie cele mogą być wielorakie i sposób używania energii. Stosuje się wówczas, iż jeśli ktoś ma nieprzyzwoite cele i manewruje energią bez wiedzy i świadomości osób trzecich, jest to czarna magia. Czarna magia miłosna to nie jedynie zdolność rujnowania innym ludziom, jednak nagminnie praca terapeutyczna, samoanaliza siebie i osobistych postaw. Obserwacja, która częstokroć umożliwia na poznanie, czemuż nienawidzę tej osoby, dlaczego zamierzam jej zaszkodzić, czy mam takie obowiązek, co z tego wystąpi dla mnie oraz dla pozostałych? Faktyczne próbowanie magii, to sztuka rozkwitu na każdej względnej powierzchni etycznej oraz moralnej także, która na tyle rozbudowuje świadomość siebie, świata, przeżyć, że zbędne są jakieś czynienia fizyczne, wystarczy zgromadzona myśl.

Ciekawa strona internetowa urok magia miłosna ezopark.com zobacz koniecznie.

Przyłącz się do konwersacji

3 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *