Czy zawsze wszystko wiemy na temat naszego smartfona? Tu jasne, że nie chodzi jedynie o funkcje, jednak również o historię połączeń. Każdy, kto posiada telefon zdecydowanie spotkał się z momentem, że dzwoni do niego jakiś niezapisany numer. Poza tym czasami możemy nawet nie móc odebrać, a pod koniec dnia przeglądamy listę połączeń i dostrzegamy kilkanaście lub nawet kilkadziesiąt nieodebranych połączeń. Naturalnie czasami będziemy bagatelizować takie sprawy, jednakże w bardzo wielu momentach będzie nas to tak bardzo denerwowało, że będziemy poszukiwali rozwiązań w przestrzeni internetowej. Wtedy wyszukujemy hasła takie jak who called me i chcemy otrzymać jakieś informacje od:

  • fachowców,
  • internautów.

Całe szczęście są bardzo pomocne portale internetowe, takie jak whocalledmeuk.co.uk, które pomogą nam zweryfikować takie wiadomości. Sprawa może być ważna, jeżeli jest to na przykład numer służbowy. Wtedy wystarczy wybrać opcję check phone number i zorientować się, w czym problem.

Odnajdź opcję check phone number i zablokuj problem

Zaproponowana www strona jest co prawda łatwa w orientacji. Informacje ułożone w ten sposób, żebyśmy mogli się zapoznać ze wszystkimi kwestiami najbardziej w tym aspekcie ważnymi. Jest także wejście na bloga, z którego mamy możliwość się dowiedzieć jak w realnym życiu wyglądają takie problemy i na jakie kłopoty najczęściej natrafiają zwykli konsumenci. Oczywiście wykorzystując opcję taką jak who calling me prędko się zorientujemy, że mnóstwo będzie zależało tu od:

  • powtarzalności nieodebranych połączeń,
  • modelu numeru.

Podana opcja może nam wiele wyjaśnić. Po tym, jak prezentuje się numer możemy się zorientować na przykład, z którego kraju ktoś do nas telefonował. W ten sposób będziemy mogli już początkowo się zorientować czy to może telefon od kogoś znajomego albo kogoś, kto chciałby nas przyjąć do pracy. To zdecydowanie nie koniec wyboru, które mamy tu do wykorzystania. Trudność who called me może być również rozwiązany poprzez opcję wprowadzenia lokalizacji. Poza tym możemy wprowadzić w stosowane pole obszar kodowy.

Ewentualna i błyskawiczna aplikacja

Trzeba też zwrócić uwagę, że wykorzystanie takiego wirtualnego przyrządu możemy mieć zawsze pod ręką. Dostępna jest do pobrania aplikacja, która zagwarantuje nam bardzo szybką weryfikację dzięki opcji check phone number. Równocześnie jest bardzo banalna w obsłudze, a specjalnie stworzona na Androida, więc na pewno będzie mieć do niej dojście większość użytkowników. Zobrazuj sobie, więc sytuację, że masz już po dziurki w nosie wkurzającego dzwonienia i chcesz dowiedzieć się, kto zakłóca Twój spokój. Czasami w pierwszym odruchu chcemy oddzwonić, ale to może być wszak poważny błąd, który będzie nas kosztować bardzo dużo pieniędzy. Zdajmy sobie sprawę, że obecnie połączenia wykonywane są nie tylko przez faktyczne osoby, ale również przez boty zaprogramowane przez profesjonalne. Zwróćmy też uwagę, że jeżeli już zweryfikujemy nasz numer to możemy także podzielić się swoją opinią na temat strony i opisać napotkany problem. Przez to inni użytkownicy będą mogli na tym skorzystać tak samo jak my wcześniej zapoznając się z cudzymi recenzjami.

Artykuł został dodany przez właściciela www strony who called me.

Przyłącz się do konwersacji

3 komentarze

  1. Na ogół nie piszę komentarzy, ale ten napis jest Naprawdę atrakcyjny.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *